Nasazeni smluv Uniswap v3 na Polygonu schvaleno s 993 souhlasem
Novinky

Nasazení smluv Uniswap v3 na Polygonu schváleno s 99,3% souhlasem

Nasazení smluv Uniswap v3 bude podpořeno fondem ve výši 20 milionů dolarů na dlouhodobou kampaň na těžbu likvidity a celkové přijetí Uniswapu na Polygonu.

Komunita Uniswap schválila návrh správy, který usiloval o nasazení smluv Uniswap v3 v rámci řetězce PoS na Polygonu. Schválení přišlo ve formě hlasování na řetězci, kterého se zúčastnilo více než 72,6 milionu uživatelů z komunity.

Společnost Uniswap Labs oznámila nasazení smluv Uniswap v3 na základě hlasování, které odráželo více než 99,3% konsenzus o schválení, a bude podpořeno fondem ve výši 20 milionů dolarů – 15 milionů dolarů na dlouhodobou kampaň na těžbu likvidity a 5 milionů dolarů na celkové přijetí Uniswap na Polygonu (MATIC).

Kromě toho Bjelic také oznámil, že pro Uniswap nastal ten správný okamžik pro nasazení na Polygonu, přičemž uvedl jejich pozici jako “druhý nejsilnější ekosystém DeFi, hned po Ethereum L1”. Podnikatel také sdílel svou ochotu motivovat přijetí Uniswap, a to jak finančně, tak technologicky.

Na stránkách návrh zveřejnil generální ředitel společnosti Polygon Mihailo Bjelic 20. listopadu a bylo o něm možné hlasovat do 18. prosince, přičemž argumentoval, že “nasazení na Polygon PoS může přinést mnoho výhod”, jako je růst uživatelské základny, obrovské úspory pro uživatele, vyšší aktivita uživatelů, vyšší příjmy, získání trhu a návrat k původní vizi DeFi.

1c2d10f7 24c8 42dd a6a0 423ee5a76974

Před hlasováním na řetězci pro návrh správy UP010 zveřejnil Bjelic soubor konsensu a teplota kontroluje, zda komunita podporuje nasazení Uniswapu v3:

“Kontrola konsensu 17 prošla s 44M (98,87%) hlasů ANO a 500k (1,13%) hlasů NE. Kontrola teploty 7 prošla s 7,79M (~100 %) hlasů ANO a 101 (~0 %) hlasů NE.”

Související: Spoluzakladatel Redditu a Polygon zahajují iniciativu sociálních médií Web 3.0 za 200 milionů dolarů

Vzhledem k tomu, že se Polygon snaží udržet si konkurenční postavení vůči ekosystému Ethereum, oznámila komunita iniciativu ve výši 200 milionů dolarů s firmou Seven Seven Six, společností rizikového kapitálu, kterou vlastní spoluzakladatel Redditu Alexis Ohanian.

Jak uvedl Cointelegraph, iniciativa se zaměří na podporu a hostování herních aplikací a platforem sociálních médií postavených na infrastruktuře společnosti Polygon. Výbušný růst Polygonu v letošním roce byl podpořen spuštěním více než 3 000 decentralizovaných aplikací na řetězci a dalšími spuštěními protokolů a migrací mezi řetězci.

Leave a Reply