nft
NFT

Jak vytvořit a prodat vlastní NFT

Nenahraditelné tokeny (NFT) jsou jedinečné digitální sbírky uložené v blockchainu, které lze směnit jako cenný předmět. Každý NFT je ověřen pomocí kryptografického hashe, který funguje jako podpis pro ověření položky a jako původ.

NFT se staly oblíbeným způsobem, jak lidé interagují s kreativními objekty na internetu. Co dělá NFT velmi důležitým, je skutečnost, že změnily způsob, jakým interagujeme s uměním. Inicioval nové způsoby prožívání umění a vlastní tvůrčí práce. Navíc to bude důležitý katalyzátor pro další vývoj blockchainu.

Jak se NFT stalo hlavním proudem

Velké umělecké galerie a aukční domy uznaly NFT. Christies a Bonhams se začínají propojovat s komunitou NFT. Ve skutečnosti se NFT stal mainstreamem, když Christies prodal Mike Winkelmann’s Everydays: The First 5000 Days za 69 milionů dolarů.

Winkelmann AKA Beeple je jedním z nejdražších umělců současnosti. NFT také přitahovaly pozornost institucí. Celebrity a značky nyní vytvářejí a shromažďují NFT. Jedním z nejčastějších příkladů značek, které se připojily, je Coca-Cola. Všechny tyto interakce způsobily rozruch kolem NFT a každý něco chce.
Kdo tedy může vytvořit NFT? Kde mohou být vytvořeny? A jak je lze nahradit? Na tyto otázky odpoví tento článek.

Kde vytvořit NFT

NFT Mnoho projektů Defi běží na různých blockchainech, aby vyhovovaly potřebám NFT, ale Ethereum blockchain je nejoblíbenější ze všech. Dva z nejoblíbenějších trhů pro NFT jsou OpenSea a Raribles. Tento článek se zaměří na OpenSea.

Místo, kde začít

K vytvoření NFT potřebujete kryptopeněženku, která podporuje NFT. Jedním z nejjednodušších nastavení je MetaMask a je vytvořen pro blockchain Ethereum. MetaMask lze stáhnout jako rozšíření do prohlížeče Google Chrome. Je to jednodušší na konfiguraci. Až budete hotovi:

 1. Nastavte svou MetaMask
 2. Doplňte svou peněženku MetaMask
 3. Připojte ji k trhu (OpenSea, Vzácný).

OpenSea Marketplace

Přihlášeni do Open Maritime Marketplace. Postupujte podle pokynů, které se zobrazí po kliknutí na Vytvořit účet na pravé straně webu. Budete vyzváni k výběru peněženky. MetaMask bude první možností. Zobrazí se další možnosti, jako je připojení k peněžence, důvěryhodná peněženka atd. Vyberte MetaMask a budete vyzváni ke stažení a přidání rozšíření MetaMask na vaši plochu. Přijměte a přejděte na konfiguraci MetaMask.

Nastavení metamasky

 • Přeskočte, pomozte nám vylepšit MetaMasku
 • Vytvořte heslo
 • Přeskočte video tutoriál
 • Odhalit úvodní frázi
 • Zkopírujte a uložte úvodní frázi
 • Potvrďte úvodní frázi vyplněním pole
 • Klikněte na vše hotovo
 • Propojit účet s MetaMask

Je to tak jednoduché. Abyste se mohli zaregistrovat a postupovat podle těchto nastavení, nepotřebujete znát kryptoměnu nebo NFT. Všimněte si, že počáteční fáze se nyní nazývá „Secret Recovery Phrase“.

Postupujte podle kroků OpenSea

Nyní můžete nahrát svůj digitální sběratelský předmět na svůj web OpenSea. Pojmenujte jej. Přidejte sbírka. Přidejte popis a několik dalších podrobností do polí, která považujete za důležitá.

Můžete také přidat svůj web nebo stránku, která zobrazuje celý váš pracovní profil mimo OpenSea. To lidem pomůže při interakci s vaším pracujte na OpenSea, abyste porozuměli své práci.

Tuto část můžete také přeskočit, ale je vhodné to udělat, protože to zvýší vaše šance na prodej – dostupné pouze pro speciální typ zákazníků. je hotovo, můžete pokračovat v prodeji NFT.

Prodej NFT

Budete upozorněni, abyste podepsali NFT pomocí MetaMask, že peněženka MetaMask připojená k OpenSea patří vám Uděláte to, vaše umělecké dílo může zůstat tak zveřejněno. Vaše první NFT lze ověřit. Někdy je vhodné razit mince o víkendech, abyste se vyhnuli vysokým poplatkům za plyn.
Sdílejte na sociálních sítích, aby se lidé setkali a viděli vaše NFT. Můžete se také připojit k Telegramu a diskreditovat skupiny NFT a sdílet své výtvory. Toto je základní způsob, jak začít. Bavte se.

Leave a Reply