Jack Dorsey rika ze Square zvazuje vybudovani systemu pro tezbu
Těžba

Jack Dorsey říká, že Square zvažuje vybudování “systému pro těžbu bitcoinů založeného na vlastním křemíku”.

V návaznosti na nejnovější zprávu Cambridgeské univerzity, která ukazuje, že velké procento hashrate sítě Bitcoin se nachází ve Spojených státech, generální ředitel Twitteru a Square, Jack Dorsey, oznámil, že Square zvažuje vybudování “těžebního systému Bitcoin založeného na vlastním křemíku”.

Square zvažuje vybudování těžebního systému

Ve stejný den CFTC uložila pokutu Tether Limited a Bitfinex, a podání které vyvolávají dojem, že americká Komise pro cenné papíry (SEC) schválila bitcoinový futures ETF Proshares Trust, generální ředitel Twitteru Jack Dorsey řekl, že Square se možná vrhne do odvětví těžby bitcoinů. Dorsey je zastáncem bitcoinu již řadu let a nedávno se vysvětlil . že společnost Square je uprostřed budování bitcoinové hardwarové peněženky, aby “učinila bitcoinovou úschovu více mainstreamovou”.

V nedávné době Dorsey také řekl, že že bitcoin bude velkou součástí budoucnosti Twitteru. On sdílel odkaz URL na knihu “Anatomie státu” od ekonoma Murrayho Rothbarda a Twitter nedávno spustil stránku s názvem “Anatomie státu”. bitcoin tipping feature. Nyní Dorsey a Square zvažují, že se připojí k těžebnímu průmyslu bitcoinů a hodlají k ekosystému přistupovat jiným způsobem.

“Square zvažuje vybudování systému pro těžbu bitcoinů založeného na vlastním křemíku a open source pro jednotlivce a podniky po celém světě,” řekl Dorsey v pátek. “Pokud to uděláme, budeme následovat náš model hardwarové peněženky: budovat otevřeně ve spolupráci s komunitou.”

Dorsey se domnívá, že těžba musí být “více distribuovaná” a čím “více decentralizovaná to bude, tím odolnější bude síť Bitcoin”. Zakladatel náměstí zároveň uvedl, že těžební průmysl musí pokročit směrem k “čistému a efektivnímu využívání energie” a pro Dorseyho to vyžaduje “inovace v oblasti křemíku, softwaru a integrace”.

Dorsey diskutuje o návrhu křemíku a říká, že Jesse Dorogusker plánuje zkoumat, co je “nutné k tomu, aby se tento projekt uskutečnil”.

“Křemíkový design je příliš soustředěn do několika společností,” poznamenal dále Dorsey. “To znamená, že nabídka je pravděpodobně příliš omezená. Vývoj křemíku je velmi nákladný, vyžaduje dlouhodobé investice a je nejlépe úzce propojen s návrhem softwaru a systémů,” dodal. Dorsey rovněž uvedl: “V současné době je v ČR na trhu více než 20 milionů kusů hliníku:

Není kladen dostatečný důraz na vertikální integraci. Zohlednění hardwaru, softwaru, produktivity a distribuce vyžaduje odpovědnost za dodávku koncovému zákazníkovi oproti zlepšení jedné technologie v řetězci.

Dodal, že se domnívá, že těžba není přístupná všem, a každý by měl mít možnost připojit zařízení a těžit. Existuje však mnoho složitostí a překážek vstupu, zdůraznil Dorsey a požádal své následovníky Twitter: “Jaké jsou největší překážky pro lidi, kteří provozují těžaře?” zeptal se svých kolegů. Ke konci svého vlákna uvedl, že např. Jesse Dorogusker “zahájí hloubkový technický průzkum, který je pro tento projekt nezbytný.”

Co si myslíte o tom, že generální ředitel Twitteru Jack Dorsey řekl, že Square zvažuje vstup do těžebního průmyslu bitcoinů? Dejte nám vědět, co si o tomto tématu myslíte v níže uvedené části komentářů.

Leave a Reply