Cross chain DeFi hub Umee ziskava 32 milionu dolaru prodejem
Novinky

Cross chain DeFi hub Umee získává 32 milionů dolarů prodejem tokenů Coinlist

Platforma DeFi inspirovaná kosmem Umee stanovila rekordy pro veřejný prodej Coinlist s téměř milionem jedinečných žadatelů a 63 000 celkovými přispěvateli.

Prodej tokenů Cross Chain DeFi hub Umee na platformě Coinlist překonal rekord v zájmu uživatelů o platformu a skončil s téměř 32 miliony dolarů.

Coinlist oznámil, že se pro varianty 1 a 2 prodeje tokenů UMME zaregistrovalo více než 922 000 účtů Coinlist, což je nejvyšší počet, jaký kdy byl na této platformě pro prodej tokenů zaznamenán. Nakonec přispělo přibližně 63 000 účtů.

A Medium tým Umee včera uvedl, že finanční prostředky budou použity na rozšíření vývojového a inženýrského týmu. Webová aplikace Beta pro platformu má být spuštěna “v nejbližších dnech” a hlavní síť má být dodána do poloviny února.

Získání 32 milionů dolarů je údajně pátým největším veřejným získáním na Coinlistu za celý rok. To ji také řadí mezi nejlepší kola veřejného prodeje tokenů v tomto roce s BitDAO (BIT), který vybralo . přes 43 milionů dolarů, GuildFi (GF), která získala více než 139 milionů dolarů a další.

Přidává se k 6,3 milionu dolarů, které společnost Umee získala v červnu ve svém prvním kole soukromého financování vedeném společnostmi Polychain, Alameda Research, Coinbase, CMS Holdings a dalšími.

Umee je decentralizovaná platforma, která umožňuje obchodování s pákovým efektem napříč řetězci a sázení výnosů. Jeho webové stránky tvrdí, že může uživatelům pomoci “objevit nové příležitosti výnosů a prozkoumat aplikace DeFi protínající sítě bezproblémovým a nedůvěryhodným způsobem”.

Vede ji Brent Xu, který je členem přispěvatel do Etherea (ETH) a Cosmos (ATOM), který vidí decentralizované finance (DeFi) jako “nejinovativnější koncept v oblasti kryptografie”. Tým chce rozšířit myšlenky a technologie používané společností Tendermint na Cosmos, které umožňují, aby se oddělené blockchainy na jedné vrstvě staly interoperabilními.

Související: Poklady DAO vzrostly v roce 2021 40x: DeepDAO

Podle Xu, Umee používá protokol Inter-Blockchain Communication (IBC). z ekosystému Cosmos aby aktiva z blockchainů založených na Ethereum Virtual Machine (EVM) mohla být interoperabilně používána na jiných blockchainech. blockchainové sítě první vrstvy v aplikacích DeFi. Jedná se o podobný design jako Cosmos, ale Umee se zaměřuje na úrokové sazby napříč řetězci, sázky na více řetězců a pákový efekt mezi řetězci.

Leave a Reply