Byla vydana nova zelena kryptomena pro hazardni stranky
Novinky

Byla vydána nová “zelená” kryptoměna pro hazardní stránky

Úvod

Vzhledem k tomu, že se velká část světové populace rozhodla přijmout a podporovat ekologičtější způsob života, aby pomohla snížit celkový dopad, který má změna klimatu na planetu, herní společnost, která má více než 10 milionů uživatelů využívajících jejich evropskou herní platformu – se rozhodla spustit první zelenou krypto minci na světě: Signa.

Signa je digitální aktivum, které bylo vytvořeno v jedinečném partnerství, které umožní hráčům těžit mince a platit přes peněženku Phoenix Wallet pomocí jakéhokoli počítače nebo systému Android, který chtějí používat. Tento krok byl navržen tak, aby se pokusil pomoci tlačit herní průmysl k novým udržitelným postupům, zejména s ohledem na to, že se ukázalo, že uhlíková stopa her je neuvěřitelně vysoká.

Vysoká úroveň odpadu

Před zavedením nové zelené mince, kterou lze použít s Bitcoin kasino, herní průmysl byl jedním z těch, který byl poměrně pomalý ve snaze udělat svůj díl v připojení se k většině světové populace ve snaze pomoci omezit dopad, který byl pociťován změnou klimatu.

Někteří by skutečně mohli spekulovat o tom, že je toho hodně, co by toto odvětví mohlo udělat okamžitě, protože čísla ukazují, že uhlíková stopa je neuvěřitelně vysoká. Například hry produkují velké množství odpadu napříč různými prvky, s plastovými obaly tradičních herních konzolí a dokonce i s deskami s vytěženými kovovými obvody pro ty, kteří pokračují v těžbě kryptografických dat.

Navíc to není jen fyzický odpad, který je v celém odvětví poměrně velký, přičemž elektronický odpad je spíše astronomický kvůli obrovským požadavkům na energii. Uvádí se, že jen v USA se ročně spotřebuje 34 terawatthodin energie, což se rovná stejné úrovni emisí oxidu uhličitého, kterou vyprodukuje více než 5 milionů automobilů. Proto panují určité obavy z toho, jaký vliv má těžba kryptoměn na životní prostředí, zejména pokud se používají v herním sektoru; proto byla zavedena zelená kryptoměna.

Společnosti začínají hledat udržitelná řešení

Vzhledem k těmto číslům a jasným škodám, které herní průmysl v současné době působí na zdraví planety, pokud jde o globální oteplování, je jasné, proč se některé společnosti začaly snažit najít udržitelná řešení, která jim umožní přispět a ukázat, že dělají, co mohou, aby zajistily změnu.

Signa je mince, která bude poháněna inovativním blockchainem vytvořeným společností Signum, který má spotřebu energie pouhých 0,002 % bitcoinu nebo méně, a zároveň nebude produkovat žádný další elektronický odpad. Inovativní blockchain, který byl vytvořen, je v současné době jediným dostupným na světě, který je schopen dosáhnout požadovaných výsledků nebo být co nejekologičtější.

Potřeba oslovit novou generaci hráčů

Zavedení zelené krypto mince bude skutečně znamenat, že společnosti budou moci oslovit novou generaci hráčů, kteří procházejí, což bude pro organizace v současné době a v blízké budoucnosti neuvěřitelně důležité.

S mnoha hráči, kteří se začínají objevovat a kteří by mohli nakonec zaplatit účet za klimatické katastrofy, které se staly jejich předky a všemi před nimi. Právě tato generace by mohla mít obrovské slovo v tom, zda bude společnost v budoucnu prosperovat, a proto se mnozí rozhodli pokusit se přijmout udržitelný přístup jako hlavní zásadu.

Závěr

Vzhledem k tomu, že nová zelená mince je neuvěřitelně nová inovativní funkce, může to být jen začátek pro herní průmysl a něco, co má dominový efekt pro všechny ostatní. Vzhledem k tomu, že je prozatím jediná svého druhu, nebylo by překvapením, kdyby se v příštích letech staly běžnějšími.

Leave a Reply